Weather Kusadasi
°C

KUŞADASI’NDA KIŞ TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI

Yarışmayı kazanan 3 kişiye Kuşadası’nda 5* konforunda çift kişilik konaklama hediye!

Yarışmamız iki etaptan oluşmaktadır;  24 Aralık – 18 Ocak yarışmaya katılım / 18-25 Ocak gönderilen fotoğrafların oylanması

*Yarışmaya katılım şartları

Bu gönderiyi beğenmeniz, herkese açık olarak profilinizde paylaşmanız ve yorum bölümüne ‘katılıyorum’ yazmanız gerekmektedir.

Katılma şartlarını yerine getirdikten sonra sayfamızın mesaj bölümüne göndereceğini 1 adet Kuşadası’nda Kış Temalı fotoğraf 18 Ocak Cuma günü saat 17.00’dan sonra Yarışma Fotoğrafları albümüne isim bilgileriniz ile beraber eklenecektir.

18-25 Ocak tarihleri arasında takipçilerimizden en çok beğeni alan 3 fotoğraf sahibi, 26 Ocak günü sayfamızdan duyurulacak ve ödüllerini almaya hak kazanacaklardır.

*Katılım şartlarını yerine getirmeyen fotoğraflar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

*Yarışma ödülleri ile ilgili ayrıntılar oylanma ile birlikte duyurulacaktır.

*Kazanılan konaklama ödülü Şubat ayı içerisinde kullanılacaktır. İlgili tarih değiştirilemez veya nakit olarak talep edilemez.

*Ödül almaya hak kazanan katılımcıların, kimlik bilgilerini gizlilik şartlarına uygun şekilde info@kusadasilive.com adresimize göndermeleri zorunludur.

*Gönderilen fotoğrafların hepsi yarışma sonunda www.kusadasilive.com adresimize yüklenecek, isim bilgileriniz ile birlikte yayınlanacaktır.

*Yarışmaya katılarak; gönderdiğiniz fotoğrafların yarışma bitiminden sonra Kuşadası Live bünyesinde kullanılmasını ve paylaşılmasını kabul etmiş olursunuz.

*Kazandığınız ödül yalnızca konaklama içindir. Yolculuk ve diğer masraflar kazanan yarışmacılara aittir.

Gönderilecek fotoğraflar ile ilgili şartlar;

*Minimum 3200px boyutunda olmalıdır

*Yarışmacılar sadece kendi çektikleri fotoğraflar ile yarışmaya katılabilirler. Başkasına ait olduğu tespit edilen fotoğraf ile katılan yarışmacılar diskalifiye edilerek, karşılaşacakları telif hakkı kanunlarından kendileri sorumlu tutulacaktır.

seperator
sub

Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Haberler

Kuşadasından Güncel Haberler

VİDEOLAR

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Belgium

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Türkiye

Turlar
varSüleyman Demirel Bulvarı Ticaret Odası No:2 Kuşadası AYDIN • T. +90 256 612 70 72 • F. +90 256 612 70 72 • info@koder.org.trkusadasi-live1trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 1219kusadasinda-kis-temali-fotograf-yarismasi2upcoming-events,kusadasinda-kis-temali-fotograf-yarismasi,197ANTALYAsub DEVAMINI GÖRyok